شاپا الکترونیک: 2783-1981

شماره کنونی
دوره 4 شماره 3 (1402)

درباره‌ی مجله

مجله سلامت و ورزش: رویکردهای نوین (سورن) یک مجله علمی دانشجویی آنلاین با دسترسی آزاد است که برای اولین بار به همت دانشجویان علاقمند علوم پزشکی به بررسی مطالب مرتبط با حوزه ورزش و سلامت می‌پردازد تا کامل‌ترین و مطمئن‌ترین منبع اطلاعاتی را در مورد تحولات جدید در این زمینه بصورت مقالات اصلی پژوهشی، مروری، مرور سیستماتیک، گزارش ‌موردی و نامه به سردبیر ارائه دهد. تمام مقالات ارسال شده توسط هیئت تحریریه و داوران در تخصص‌های خاص تحت بررسی همتا قرار می‌‌گیرند. گستره تحت پوشش این ژورنال شامل پزشکی ورزشی، فیزیولوژی ورزشی، مکمل و تغذیه ورزشی، فیزیوتراپی، بیومکانیک ورزشی، بیوشیمی ورزشی، بیولوژی ورزشی، فعالیت بدنی و سلامت، ورزش و سلامت مغز، یادگیری و حرکات اصلاحی، پیشگیری از آسیب و توانبخشی بالینی و آسیب‌‌شناسی ورزشی می‌‌باشد. همچنین، این ژورنال یک ژورنال بین رشته‌‌ای است و تحقیقات متخصصین رشته‌‌های مدیریت، روانشناسی و جامعه‌‌شناسی ورزشی، ایمنی‌‌شناسی، تربیت بدنی، پزشکی و زیرشاخه‌‌های آن و سایر رشته‌‌های مرتبط با علوم سلامت و ورزش نیز مورد توجه قرار خواهند گرفت. مجله سورن به زبان فارسی-انگلیسی و به صورت فصلنامه منتشر می‌شود. ما از پیشنهادات، بازخوردها، انتقادات و ایده‌‌های جدید که باعث افزایش کیفیت این مجله می‌شوند، استقبال می‌‌کنیم.

هدف

این ژورنال قصد دارد تا با بازنشر علم موجود با یک چشم‌انداز جدید یا با ارائه رویکردی نوین، یک بستر ارتباطی موثر ایجاد کند تا دانشمندان، محققان، اساتید، دانشجویان و متخصصان حوزه ورزش و سلامت بتوانند یافته‌‌ها و دستاوردهای آکادمیک خود را به اشتراک بگذارند.

Abstracting and Indexing: Google Scholar / Civilica

دفتر تحریریه:

پست الکترونیکی:  soren.journal@gmail.com

تلفن: 22439844 - 21 - 98+

نمابر: 22439844 - 21 - 98+  

آدرس پستی: ایران، تهران، ولنجک، بلوار دانشجو، خیابان شهید اعرابی، جنب بیمارستان آیت‌الله طالقانی، دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، ساختمان مدیریت تربیت بدنی، طبقه دوم، دفتر مجله.

 

 

مطالعه بیشتر

اطلاعات مجله

عنوان نشریه: مجله سلامت و ورزش: رویکردهای نوین (سورن) 

صاحب امتیاز: دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی

مدیر مسئول: دکتر علیرضا زالی، استاد، گروه جراحی مغز و اعصاب، دانشکده پزشکی، دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، تهران، ایران

سردبیر: دکتر محمدعلی امام هادی، دانشیار، گروه پزشکی قانونی، دانشکده پزشکی، دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، تهران، ایران

معاون سردبیر: دکتر محمد رستمی نژاد، دانشیار، پژوهشکده بیماری‌های گوارش و کبد، دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، تهران، ایران

مدیر اجرایی: سجاد توکلی، پژوهشکده بیماری‌های گوارش و کبد، دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، تهران، ایران

ویراستار: دکتر حمید محقق، پژوهشکده بیماری‌های گوارش و کبد، دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، تهران، ایران

مدیر فنی و وبسایت: سجاد توکلی، پژوهشکده بیماری‌های گوارش و کبد، دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، تهران، ایران

آدرس: تهران، ولنجک، بلوار دانشجو، خیابان شهید اعرابی، دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، ساختمان مدیریت تربیت بدنی، تلفکس: 22439844 - 21 - 98+

پست الکترونیکی: soren.journal@gmail.com

 

 

 

 

به خوانندگان عزیز توصیه می‌کنیم که برای دریافت خبرهای انتشاراتی این مجله با کلیک کردن بر روی لینک ثبت‌نام در بالای صفحات ثبت‌نام کنند. در نتیجه شما از طریق ایمیل فهرست مطالب هر شماره جدید را دریافت خواهید داشت. برای اطلاع از محرمانگی اطلاعاتی که وارد می‌کنید بیانیه محرمانگی مجله را مطالعه نمایید. در این بیانیه آمده است که ایمیل‌هایی که وارد می‌کنید برای مقاصد دیگر بکار نخواهد رفت.
آیا می‌خواهید به این مجله مقاله بفرستید؟ توصیه می‌شود که متن درباره مجله که شامل سیاست‌های حاکم بر انواع مقالات؛ و متن راهنمای نویسندگان را مطالعه فرمایید. برای ارسال مقاله لازم است در سامانه این مجله ثبت‌نام کنید. چنانچه تا کنون در این مجله ثبت‌نام نکرده‌اید نسبت به این کار اقدام کنید. چنانچه قبلاً ثبت‌نام کرده‌اید فقط کافی است که به سامانه وارد شوید و مراحل پنجگانه ارسال مقاله را شروع کنید.
به کتابخانه‌های پژوهشی توصیه می‌شود که این مجله را در لیست اقلام خود قرار دهند. همچنین می‌توانید به افرادی که در موسسه شما درگیر کار انتشار مجله هستند توصیه کنید که از این سیستم مجلات آزاد برای مجله خود استفاده کنند. جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت سامانه مجلات آزاد مراجعه کنید.